motoger

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Polo II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Polo II FL
Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Polo II FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Polo:

auto części zamienne
auto kasacja części używane
moto2
giełda części poznań
auto części
auto części warszawa
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
części używane poznań
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
moto2.pl
części używane opel
auto szrot samochodowy
gielda czesci
części uzywane samochodowe
auto części poznań
auto szrot
auto części słomczyn
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
giełda części

Cena Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Polo Cena

Sprzedawcy części samochodowych Volkswagen Polo na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Drążek kier. przedni prawy. Znajdziesz u nas części w kategorii Układ kierowniczy. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-21 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Drążek kier. przedni prawy do Volkswagen Polo II FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Polo II FL 2.2 1994 sedan. Tanio Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Polo II FL 2.2 1994 sedan. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.2 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1992. Kasta tego samochodu to sedan i produkuje ten samochód marka Volkswagen. Ten model Polo pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach II, II FL, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem drążek kier. przedni prawy . Wiedziałem jak to zamontować do Volkswagen Polo wersja II FL. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Volkswagen Polo. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Specjaliści mówią że Volkswagen Polo W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Polo bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Volkswagen Polo. Kocham te samochody. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam drążek kier. przedni prawy do Polo. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej drążek kier. przedni prawy. Nie wiem czy drążek kier. przedni prawy pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać drążek kier. przedni prawy najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Volkswagen Polo. Musiałem poszukać  drążek kier. przedni prawy. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Volkswagen Polo. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić drążek kier. przedni prawy w Volkswagen Polo. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę drążek kier. przedni prawy do Volkswagen Polo. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie drążek kier. przedni prawy. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części drążek kier. przedni prawy. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Volkswagen Polo na części.  


KONTAKT

tanio Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Polo II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Drążek kier. przedni prawy Volkswagen Polo II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl